19 Wrzesień 2020 08:48:33

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica

Najbliższe spotkania:
26.9.2020r. (Kęty - hala OSiR) - II liga mężczyzn
UMKS Kęczanin Kęty - MKS Będzin II
3.10.2020r. (Kęty) - I Liga Małopolska Kobiet
UMKS Kęczanin Kęty - Victoria Witkowice
20.9.2020r. (Kęty) - Juniorzy
UMKS Kęczanin Kęty - SMS Dalin Myślenice

więcej...

Kontrolnie z Rybnikiem

Mecze sparingowe 

Kęty - 16.09.2020
UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 26:24)

Skład UMKS: A.Błasiak, Ferek, M.Błasiak, Gruszka, Buniak, Krupa, Gutt (libero) oraz Sumara (libero), Gandyk, Szpyrka, Tupta, Sablik 

 

Rybnik - 18.09.2020
TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kety
Juniorki najlepsze w Wieliczce

W dniach 12-13 września, nasz klub wziął udział we wszystkich kategoriach młodzieżowych dziewcząt (młodziczka, kadetka, juniorka) w XVII Ogólnopolskim turnieju siatkówki w Wieliczce.

Młodziczki z trenerem Ireneuszem Sidło zajęły X miejsce i był to ich pierwszy w życiu sprawdzian na dużym boisku. Kadetki z trenerem Andrzejem Dudkiem uplasowały się na miejscu piątym. Na najwyższym stopniu podium udział w turnieju zakończyły nasze juniorki, z trenerem  Markiem Błasiakiem

MVP turnieju przyznano Kamili Moskal.

Serdecznie gratulujemy !

Mecze kontrolne z MKS Andrychów

Mecze sparingowe 

Andrychów - 11.09.2020
MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (22:25, 19:25, 23:25, 26:24)

Skład UMKS: A.Błasiak, Ferek, M.Błasiak, Gruszka, Buniak, Krupa, Gutt (libero) oraz Sumara (libero), Gandyk, Szpyrka, Tupta, Sablik 

 

Kęty - 12.09.2020
UMKS Kęczanin Kety - MKS Andrychów 1:3 (22:25, 25:21, 17:25, 22:25)

Skład UMKS: Gandyk, Ferek, M.Błasiak, Gruszka, Buniak, Krupa, Gutt (libero) oraz Sumara (libero), Szpyrka, Tupta, Sablik 
Pierwsze mecze sparingowe II-ligowców

Mecze sparingowe 

Tychy - 02.09.2020
TKS Tychy - UMKS Kęczanin Kęty 4:0 (25:22, 32:30, 25:20, 25:19)

Kęty - 04.09.2020
UMKS Kęczanin Kety - TKS Tychy 3:1 (25:21, 18:25, 29:27, 28:26)

Skład UMKS: A.Błasiak, Ferek, M.Błasiak, Gruszka, Buniak, Krupa, Gutt (libero) oraz Sumara (libero), Gandyk, Szpyrka, Tupta, Sablik 
Informacja dla uczestników obozu sportowego

UMKS Kęczanin Kęty

KOMUNIKAT dotyczący obozu sportowego w Międzyzdrojach
Najważniejsze informacje:
Zbiórka 6:50 Dworzec PKP Bielsko - Biała
Odjazd pociągu 7:22 bezpośrednio do Międzyzdrojów
Ważna legitymacja szkolna
Ankieta COVID-19 z datą wyjazdu
Bidon
Maseczka
Bon turystyczny:
W związku z tym, że dofinansowanie w postaci bonu turystycznego jest usługą, która nie została jeszcze uruchomiona bardzo prosimy o wpłacenie całej kwoty za obóz. Jeżeli organizator (Biuro Skonto) przystąpi do programu i będzie akceptował bony, po obozie pieniądze będą zwracane w wysokości przewidzianej przez ustawodawcę.
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby otrzymać potwierdzenie płatności za obóz sportowy dziecka w postaci faktury bardzo prosimy przekazać taką informację trenerowi.
Ważna informacja !

UMKS Kęczanin KętyW związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, związaną z rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2, na podstawie decyzji Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, UMKS Kęczanin zawiesza do odwołania wszystkie zajęcia treningowe, turnieje oraz mecze ligowe.

Harmonogram spotkań 7-8.03.2020

PLAY-OFF II Liga Mężczyzn (grupa V)

Kęty (hala OSiR) - 7 marca 2020 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)

Kęty (hala OSiR) - 8 marca 2020 r. godz. 16.

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 2:3 (27:25, 16:25, 23:25, 25:19, 11:15)


stan rywalizacji: 1:3

Pozostałe mecze play-off:
TS Volley Rybnik - TKS Tychy 2:3 (16:25, 25:20, 19:25, 25:21, 13:15)
stan rywalizacji: 3:0 dla TKS

play-out:
Wie-Druk MKS II Będzin - AT Jastrzębski Węgiel
Wie-Druk MKS II Będzin - AT Jastrzębski Węgiel
stan rywalizacji: 1:1

BBTS II Bielsko-Biała - AZS Politechnika Opolska 0:3 (20:25, 26:28, 16:25)
stan rywalizacji: 3:0 dla Politechniki Opolskiej

I Małopolska Liga Kobiet
Kęty (hala OSiR) - 7 marca 2020 r. godz. 12.30

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 2:3 (25:19, 10:25, 15:25, 25:16, 17:19)

I Małopolska Liga Mężczyzn
Kęty (hala OSiR) - 7 marca 2020 r. godz. 15.

UMKS Kęczanin II Kęty - UKS AS Niepołomice 0:3 (18:25, 21:25, 25:27)


Finał wojewódzki Mistrzostw Małopolski Młodziczek
Stary Sącz - 7-8 marca 2020 r.
SP nr 1, Stary Sącz, ul. Mickiewicza 59
SP nr 2, Stary Sącz, ul. Daszyńskiego 23

Uczestnicy:
grupa I
1. MKS MOS Wieliczka
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. STS Sandecja Nowy Sącz
grupa II
4. Poprad Stary Sącz
5. SMS Solna Wieliczka
6. Setbol A SP2 SOS Oświęcim

Harmonogram gier:

07 marca 2020 (sobota) SP nr 1
11.00 MKS MOS Wieliczka - STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (25:22, 25:22)
13.30 UMKS Kęczanin Kęty - STS Sandecja Nowy Sącz 0:2 (20:25, 14:25)
15.30 UMKS Kęczanin Kęty - MKS MOS Wieliczka 1:2 (25:20, 18:25, 12:15)
07 marca 2020 (sobota) SP nr 2
11.00 Poprad Stary Sącz - Setbol A SP2 SOS Oświęcim 2:0 (25:11, 25:21)
13.30 Setbol A SP2 SOS Oświęcim - SMS Solna Wieliczka 0:2 (11:25, 20:25)
15.30 Poprad Stary Sącz - SMS Solna Wieliczka 2:1

8 marca 2020 (niedziela) SP nr 2
10.00 Półfinał 1A - 2B SMS Solna Wieliczka - MKS MOS Wieliczka 2:1 (19:25, 25:16, 15:8)
12.00 Półfinał 2A - 1B Poprad Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (25:20, 25:11)

14.00 Mecz o III miejsce MKS MOS Wieliczka - STS Sandecja Nowy Sącz 2:0
15.30 Mecz o I miejsce Poprad Stary Sącz - SMS Solna Wieliczka

Klasyfikacja końcowa młodziczek 2019/2020:
1. SMS Solna Wieliczka
2. Poprad Stary Sącz
3. MKS MOS Wieliczka
4. STS Sandecja Nowy Sącz
5. UMKS Kęczanin Kęty
5. Setbol A SP2 SOS Oświęcim



Finał wojewódzki Mistrzostw Małopolski Młodzików
Kraków - 7-8 marca 2020 r.
SP 155 W Krakowie, os. 2 Pułku Lotniczego 21

Uczestnicy:
grupa I
1. UKS 22 Kraków
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. SKPS Dunajec Nowy Sącz
grupa II
4. SMS Sparta AGH Kraków
5. LKS Bobowa
6. KS Radwan Hutnik Kraków

Harmonogram gier:

07 marca 2020 (sobota)
8:45 SMS Sparta AGH Kraków – KS Radwan Hutnik Kraków 2:0 (25:8, 25:15)
10:15 UKS 22 Kraków – SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0
11:45 LKS Bobowa – KS Radwan Hutnik Kraków
14:00 UMKS Kęczanin Kęty – SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 (15:25, 19:25)
15:30 SMS Sparta AGH Kraków – LKS Bobowa 2:0 (25:13, 26:24)
17:00 UKS 22 Kraków – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:16, 25:10)

8 marca 2020 (niedziela)
10.00 Półfinał 1A - 2B SMS Sparta Kraków - SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:1
11.30 Półfinał 2A - 1B UKS 22 Kraków - LKS Bobowa 2:1

14.00 Mecz o III miejsce SKPS Dunajec Nowy Sącz - LKS Bobowa 2:0 (25:23, 25:22)
15.30 Mecz o I miejsce SMS Sparta Kraków - UKS 22 Kraków 2:0 (25:20, 25:17)

Klasyfikacja końcowa młodzików 2019/2020:
1. SMS Sparta Kraków
2. UKS 22 Kraków
3. SKPS Dunajec Nowy Sąc
4. LKS Bobowa
5. UMKS Kęczanin Kęty
5. KS Radwan Hutnik Kraków

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
6,790,219 unikalne wizyty