26 Kwietnia 2024 07:46:08

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zobacz temat
 Drukuj temat
Klub Kibica?
ukaszek2nd
Witam wszystkich sympatykow Keczanina!

Chcialbym w owym watku poruszyc sprawe zalozenia oficjalnego Klubu Kibica UMKS Keczanin.
Prosilbym wszystkich zainteresowanych (w szczegolnosci admina Pfft) o wypowiedzi co sadzicie o tym pomysle (tzn nie jest to moj pomysl zeby nie bylo... Pfft ja tylko oficjalnie poruszam ta kwestie... Grin)
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
Emdi_Zager
Z tego co wiem to chętnych nie brakuje więc nie powinno się na nic czekać tylko zakładać Grin
[img]http://img198.imageshack.us/img198/1928/33282.png[/img] is not a valid Image.
[img]http://img163.imageshack.us/img163/7483/82874387.gif[/img] is not a valid Image.
[img]http://img23.imageshack.us/img23/1703/dadr.gif[/img] is not a valid Image.
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
lol
Bardzo dobry pomysł ;ddd .
pozdrawiam Smile .
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ukaszek2nd
No to przydalyby sie jakies konkrety... Panie Darq... Grin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
lol
Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby Wink
hahh.
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
Admin
Jestem za Smile Co potrzebujemy (potrzebujecie) by ruszyć z KK? Ze swej strony mogę coś pomóc... ale musi się znaleźć ktoś, co to pociągnie (czytaj ma trochę więcej wolnego czasu niż ja).
Jak o mnie chodzi to mam kilka typów, co do osób, które może by zechciały się tym zająć... trzeba porozmawiać w realu.
Wiem, że takie myśli chodzą po głowach niektórym więc powinno się udać.
Wink
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
http://www.keczanin.info
toko
udac sie musiSmile no pare osob jest ktore mogly by sie zajac i to nawet myslke ze z mila checia sie tym zajma ja moge oczywiscie w tym pomocSmile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ukaszek2nd
No wkoncu Grin Wiec co do spotkania w realu to napiszcie kiedy by Wam pasowalo - szczegolnie zainteresowane osoby... Smile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
toko
no do tego spotkania jeszcze jest czas bo dopiero praktycznie sie sezon zakonczylPfft wiec mysle ze spotkanie mozna by bylo zorganizowac dopiero na poczatku wrzesniaGrin bo nie ma sensu teraz
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ukaszek2nd
No w sumie masz racje toko... a jesli nie na poczatku wrzesnia (bo moze byc troche za pozno...) to jakos w wakacje... tak czy siak temat nie zostanie zapomniany... Pfft
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
toko
no oczywiescie zapomniec nie moznaPfft wiec mysle ze koncem wakacji a poczatkiem wrzesnia mona zorganizowac spotkanieGrin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
niektórzy mówią, że podobno w tym trochę siedzę więc może dodam kilka słów od siebie ...


Klub Kibica oficjalny czy mniej oficjalny można założyć w każdej chwili bez większych kosztów .... może wpierw pochodźcie na mecze, pokibicujcie bo większośc z Was jest nowych w temacie, żeby nie było tak, że po kilku niepowodzeniach z 20 ludzi którzy byli na początku zostanie 5-6 głów bo wyjdzie wioska, wszystkim którzy wejdą w temat powinni się kierować hasłem : "ja na zawsze w tym zostane, czy zwycięstwa czy przegrane"

weźcie też pod uwagę, że Klub Kibica to nie tylko doping, a już na pewno nie tylko na meczach w Kętach a tu wchodzą w grę już koszty i to nie zawsze małe

na razie Panowie proponuję odrobinę luzu, zapał zostawcie na doping w nowym sezonie, on zawsze się przyda Wink a jak przy 10 meczu będzie Kęczanina dopingowało dalej i to konkretnie 15-20 ludzi wtedy można myśleć o Klubie Kibica
Edytowane przez ark dnia 27-04-2010 21:51
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ark
znamy już naszą grupę :

Grupa IV
KS Wanda Instal Kraków
RCS Czarni Radom
KU AZS Politechnika Krakowska
PWSZ Karpaty Krosno
MKS Wisłok Strzyżów
SMS Spała II
WKS Wawel AGH Kraków
UMKS Kęczanin Kęty
STS Skarżysko Kamienna
KS Błękitni Ropczyce

znamy terminarz : (pierwsze 2 kolejki)

I termin 09.10.2010
SMS Spała II - KS Wanda Instal Kraków
WKS Wawel AGH Kraków - RCS Czarni Radom
UMKS Kęczanin Kęty - KU AZS Politechnika Krakowska
STS Skarżysko Kamienna - PWSZ Karpaty Krosno
KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów

II termin 16.10.2010
KS Wanda Instal Kraków - RCS Czarni Radom
WKS Wawel AGH Kraków - KU AZS Politechnika Krakowska
UMKS Kęczanin Kęty - PWSZ Karpaty Krosno
STS Skarżysko Kamienna - MKS Wisłok Strzyżów
SMS Spała II - KS Błękitni Ropczyce

znamy też pierwszego przeciwnika : KU AZS Politechnika Krakowska

trzeba by się było jakoś przywitać pierwszego przeciwnika zwłaszcza że przyjedzie z kibicami (w Politechnice powstał nieoficjalny Klub Kibica http://kkazspk.ubf.pl ) Wink
Edytowane przez ark dnia 21-08-2010 15:49
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
toko
Wiec wszyscy zainteresowani dopingiem dla drużyny Keczanina 9 pazdziernika niech przybeda na haleGrin!!!! trzeba pokazac zaraz na poczatku co potrafimySmile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ukaszek2nd
Ha!Na Maslane mozecie liczyc! Najwyższa pora potrenowac gardelko... Do boju! Do boju! Keczanin wygra mecz!
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
może trzeba by się było wcześniej spotkać by przygotować jakąs oprawę tego meczu, proponuję tydzień - dwa wcześniej
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ukaszek2nd
Dobry pomysł! To czekamy na propozycję gdzie i kiedy...
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
toko
no to jeszcze jest czas do spotkania. tak gdzies pod koniec wrzenia 25 albo ktorys moglo by sie odbyc to spotkanie. ale gdzie? bo a zadnego pomyslu nie mam gdzie by sie moglo odbycPfft
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
Foka
gdzie najlepiej by było na Koperniku ale tak jak pisze ark tydzien-dwa przed meczem Smile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
toko
Dwa tygodnie przed to minimum bo tydzien to moze byc troszke za malo.
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 

Poleć ten wątek
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Przejdź do forum:
10,176,218 unikalne wizyty